Kvetoucí Duše

Terapie příběhu

Příběh duše i těla

Častokrát zoufalá, zraněná a ztracená v Temnotě Života, hladová po Lásce, vyčerpaná okolnostmi, plná úzkosti i soudů sebe… Tím vším jsem byla v Labyrintu Života… A našla jsem Cestu ven, až jsem pochopila, uznala a změnila svůj Příběh…

Mnohokrát jsem se pak do Labyrintu vracela, abych vytvořila Mapu. Mapu možností a nástrojů, jak se neztratit, jak dojít k vnitřní Svobodě, Sebeúctě a Sebehodnotě… Jak dojít k sobě a změnit svůj Příběh…
 

Nabízím ti doprovod i Mapu na Cestu Tvým Příběhem…

Pokud budeme čekat až se změní lidé a okolnosti kolem nás, strávíme celý Život v čekárně na Lepší časy, které nikdy nepřijdou… Ty můžeme vytvořit jen my sami uvnitř sebe… Teprve až přeskládáme náš Vnitřní Vesmír, začne se transformovat i ten Vnější…

Skrze signály a řeč našeho Těla i Srdce, můžeme vědomě cestovat pamětí Duše… skládat Příběh… pochopit souvislosti… uznat zkušenosti… zacelit rány… dovolit si odpuštění… a tvořit v Lásce k sobě nový Příběh našeho Života.

Zvu Tě na Cestu Těla, Srdce i Duše…

Čakrová cesta tvým příběhem

Sedm Čaker… Sedm Cest labyrintem Těla i Duše. Sedm barev… Sedm práv … Sedm identit… Sedm démonů… A mnoho archetypů, kvalit, témat, vrstev i úrovní… Čakrový systém propojuje vnitřní a vnější svět ve všech rovinách… spirituální, mentální, emoční i fyzické…

Každá Čakra je jako pramen Posvátné vody, který vyvěrá z nitra Matky Země… A tam… V hlubinách našeho Těla je ukryt klíč k části naší Duše. Všechny naše Ne-Moce jsou jen nepochopené, neuznané a neodpuštěné Emoce uvízlé v Těle.

Chceš-li změnit svůj Příběh, začni uvnitř. Opačně to nefunguje. Cesta skrze tvé energetické trychtýře je bezpečná, laskavá, překvapující, léčivá i uzdravující … magická…

A Život není logický, Život je magický !

Nabízím doprovod. Svezem se spolu na vlně emocí energetickou spirálou až na samé dno tvojí Duše. 

Pomohu Ti uvidět, pochopit a uznat Tvůj Příběh, abys ho mohl/a změnit…

S respektem ke každé Bytosti a pokorou j jejímu Příběhu ŽANET

Kamínkové konstelace

Někdy jsme tak plni emocí, bolesti a zranění, že neslyšíme ani nevidíme ostatní… Ty, jež jsou součástí našeho Příběhu. Je třeba z emoce vystoupit, abychom ji mohli uvidět bez křivdy a soudů, v širších souvislostech, z jiného prostoru, jiným úhlem pohledu, tělem i myslí těch, kteří spolutvoří Příběh našeho Života.

Kamínkové konstelace ti umožní ustoupit sám sobě z Cesty, posadí tě do hlediště kina, kde se právě promítá Příběh tvého života. NEMUSÍŠ NIC… Jen sleduješ děj „na plátně“. Každý, kdo je součástí tvého Příběhu, má svůj Kámen, svou roli, pozici, místo, pocity, postoje, má svůj vlastní Příběh. Vaše Prostory a Časy se potkávají, prolínají, ovlivňují… A ty, pro tuhle chvíli jako pouhý divák, můžeš uvidět, uslyšet a pochopit svůj Příběh.

Tak pojď do kina, za chvíli začínáme…

Léčivé doteky

Relaxační masáž

Dopřát si laskavý dotek je jedním z projevů Sebelásky v praxi. Rozpustit se pod pečujícíma rukama, vypnout Mysl a skrze dotek vnímat pouze Tělo, do něhož se vyplavují hormony štěstí…


Na fyzické úrovni relaxací dopřeješ péči pokožce, nervovým zakončením, fasciím, svalům i vnitřním orgánům. Podpoříš prokrvení, vyživení a regeneraci tkání. Endorfin a serotonin otevřou cestu do Prostoru Radosti a Lehkosti.

Intuitivní masáž

V tomto procesu se v Důvěře odevzdáváš Vědomému doteku. Skrze Vhled, Intuici a Dotek se mohu propojit s tvým Tělem, vnímat bolesti Srdce i nedostatek v energetickém systému. Skrze Tělo a vibrace se učíš rozpouštět, propouštět, nevytvářet odpor a odevzdat se laskavosti pečujíciho doteku.


Stresem stažené Tělo měkne a taje… A s ním se rozpouští různé strachy a obavy, které jsou v něm zapouzdřené v podobě otoků, zatvrdlin nebo bolestivých bodů. Tak jak se čistí a uvolňuje Vnitřní Prostor, může si také Tělo dovolit větší pohyb ve Vnějším Prostoru. V Těle zamrzlé Emoce se rozpouštějí a mohou být vyplaveny spolu s odpadními látkami… Očista na všech úrovních…… fyzické, emoční i energetické… bude tak hluboká a intenzivní, jak to jen sám/sama sobě dovolíš.

Detoxikační lymfodrenáž
a celostní práce s Lymfou v tvém Příběhu

Otoky kotníků, dolních končetin, břicha nebo celého těla, nadváha, celulitida, podbradek, dechové potíže, snížená imunita, alergie, křeče, bolesti svalů či kloubů, únava, nateklé lymfatické uzliny, chronická rýma, zácpa, neplodnost… primární příčinou těchto potíží často bývá špatně fungující lymfatický systém.

Chceme-li znovu obnovit naši továrnu zpracovávající odpadní látky, je třeba začít detoxem Těla a dopřát si ruční lymfodrenáž. Lidské ruce jsou v mnoha ohledech nenahraditelné a platí to i pro práci s lymfou.

Restart lymfatického systému vyžaduje celostní přístup a podléhá psychosomatickým souvislostem… Stejně jako krev i Lymfa je tekutinou Radosti. Radost je pro ni její největší medicínou. Chceme-li mít dobře fungující lymfatický systém, je třeba zbavovat se zloby, hněvu, vzteku, neodpuštěných křivd a bolestí minulosti.

Dotek draka

„Až v sobě objevíte Draka, nenechte ho uletět…“ Dračí energie přináší transformaci, moudrost, dlouhověkost, „zvláštní“ schopnosti včetně pohybu prostorem i časem, také schopnost vysvléct starou kůži a odevzdat vše nepotřebné. Drak učí magii a vrací se do našeho Života jako symbol věčného transcendentního „já“.

Dotek Draka otevírá Cestu do Temné dračí sluje, Cestu k tvému Vědomí. Tam probouzí vzpomínky, uvolňuje pocity, načítá dávné Vědomosti, propojuje s Moudrostí tvojí Duše. Umožňuje Vhledy, otevírá Intuici, učí „vidět“ z vyšší perspektivy a vnímat celistvě…

Masáž DOTEK DRAKA je hluboký meditativní prožitek skrze Tělo, kde můžeš nahlédnout do prastarého Prostoru sebe sama, létat s ním v Zemi za Zrcadlem, objevit v sobě dračí Sílu, Moudrost i Záměr vlastní Duše…

Na cestě Světem Draků tě čeká laskavý Dotek a průvodní Dračí meditace s vizualizací. Můžeš dočerpat energii a kvality ze všech Živlů, jichž se ti v tu chvíli nedostává… Můžeš prožít pocit, že máš křídla … Že všechno je možné… Že jedině, co potřebuješ je Důvěra v sebe sama… To všechno do svého Života Tady s Teď…

Už staří Keltové byli propojeni s dračí sílou skrze kvality jednotlivých živlů:

🔥 Ohnivý drak jako symbol proměny, energie a mistrovství probouzí entusiasmus, odvahu, vitalitu, vyživí tvůj vnitřní oheň, pomůže překonat překážky, podpoří tě a bude tvým silným ochráncem.

🌪️ Vzdušný drak probouzi vhled, inspiraci, moudrost i vitalitu. Učí nás důvěřovat vnitřnímu hlasu. Jeho hluboké vhledy vyžadují respekt a pokoru.

🪨 Zemský drak přináší hojnost a probouzí sílu. Zrcadli ti vlastní možnosti a potenciál tvého vnitřního bohatství, vyživuje jako sama Matka Země.

💦 Vodní drak probouzí vášeň, odvahu i soucit a zároveň vede do hloubky emocí, vynáší na světlo zapomenuté vzpomínky a bolestné zkušenosti minulosti, abychom se s nimi vypořádali… uznali je, pochopili a v soucitu propustili.

Rituály a ceremonie

Přechodové rituály

CO TO JE RITUÁL ?


   RITUÁL je zapomenutá Moudrost našich Předků, která nás vrací k Sobě… A tím jsou zároveň Darem a Dědictvím nedozírné Hodnoty.


   RITUÁL je vědomé Zastavení v posvátném Prostoru se Záměrem uctít důležitý Mezník na naší Cestě… V Síle a Posvátnosti tohoto Prostoru pak MŮŽEŠ ZAČÍT TVOŘIT NOVÝ PŘÍBĚH svého Života.


   RITUÁL je naše kotva v přítomnosti a zároveň Cesta ke zralosti, proces propouštění starého i tvořeni nového, oslava a uctění významného okamžiku našeho Života.


   Některé mezníky přecházíme několikrát během života všichni… Narození je vstupem na Cestu; dospívání je cestou do mužství a ženství; láska, svatba či rozvod jsou velmi silnými iniciačními procesy při vstupu i ukončení vztahu; porod nebo narození čehokoliv nás dostává na Cestu rodičovství; moudrost přicházejícího stáří se neděje automaticky, je to vědomý proces… přijetí smrti a vstup na Cestu odchodu je přechod, jehož síla, hloubka i dosah se jen těžko dávají do slov…


• PŘEDPORODNÍ RITUÁL
• RITUÁL K UVÍTÁNÍ DÍTĚTE DO ŽIVOTA
• POPORODNÍ RITUÁL
• PŘEDSVATEBNÍ RITUÁL
• RITUÁL UKONČENÍ, ROZCHODU nebo ZTRÁTY
• RITUÁLY ŽENSKÉ CYKLIČNOSTI (Menarche, Propojení s Archetypy Ženy, Menopauza-Cesta   moudrosti…)
• RITUÁLY LÉČENÍ A UCTĚNÍ RODOVÝCH LINIÍ
• RITUÁLY KOLA ROKU
• RITUÁLY PRO TVŮJ PŘÍBĚH (… Rituály na míru … pro cokoliv co je třeba uznat, přijmout, propustit   nebo transformovat… )


  Pokud jsi právě teď na své Cestě v situaci, kdy potřebuješ podpořit, ukotvit se v sobě, nabrat druhý dech, propustit, odpustit, přijmout, vytvořit, přetnout pouta, rozloučit se nebo transformovat… RITUÁLY jsou tu pro tebe a já tě jimi ráda s Láskou provedu…

Terapie ŠAMANSKÉHO BUBNU

Š A M A N S K Ý     B U B E N

… vibrující Magie Zvuku …
… tlukot Srdce Matky Země …
… Portál do jiných Světů …
… Cesta do Bezčasí a Rovnováhy … možnost       načíst informace jiných realit …
.. léčivá koupel pro Duši i Tělo …
… návrat do Zdraví a Síly …

  Poprvé jsem se s Šamanským Bubnem setkala před několika lety díky meditaci s Joly Novotnou (dodnes jsem vděčná a děkuji)
… a byla to Síla … Neskutečná Síla …
… a byla to Láska … Láska na první Poslech …
… a byla to Magie … Magie Pochopení a     Poznání …
… a byla to Cesta … Cesta, která nikde nekončí
… a byl to Dar … Dar, jehož plné PŘIJETÍ přišlo T A D Y a T E Ď

  Pokud tě Magický Zvuk ŠAMANSKÉHO Bubnu zavolá, vydej se za ním… Jeho mocné Vibrace otevírají Bránu k Vědomí, vrací buňky do Rovnováhy, spojují se Sílou Země, uvolňují místa se zablokovanou energií, odpojují Mysl, aby se Tělo mohlo léčit … Umožňují prožít Důvěru a LÁSKU …

  Zvu tě za Zvuku Bubnu a ze 💚… ŽANET 💚

 

Avalonské léčení pro ženy​

Tento prostor ještě čeká na úpravu…

Rituál tělových svící

Tento prostor ještě čeká na úpravu…

Posvátné lůno

Mandala lůna a přetínání Pout vztahů

Tento prostor ještě čeká na úpravu…

Mé jméno je YONI Vajíčko

 

  Jsem polodrahokam… Jsem krystal… Jsem vajíčko… Jsem Počátek… Zárodek… Zrození… Život… Plodnost… Hojnost… Moje jméno je sanskrtské slovo pro lůno a doslova znamená SACRED SPACE = POSVÁTNÉ MÍSTO… V dávných dobách bylo toto místo uctíváno jako Svatyně, Chrám, Pramen Života, Svatý Grál, Zdroj Moudrosti a Tvořivosti, Propojení s Matkou Zemí.

 

JAK TI MOHU BÝT NÁPOMOCNO? … mohu být tvým Průvodcem na Cestě k Sobě:

 • umím najít a uvolnit energetické blokády v těle, stres i “zapsaná” traumata;

 • umím energii proobudit, “tvarovat” i harmonizovat;

 • umím navrátit správnou funkčnost tvému pánevnímu dnu;

 • umím udržet tvou krásu do pozdního věku… stejně jsem bylo nápomocno čínským princeznám císařského dvora, jež byly známy svou krásou do pozdního věku (kruhové svaly jsou v těle propojeny a funkčnost systému začíná v základech… na dně… teprve potom může postoupit do vyšších pater… kolem úst a očí…);

 • umím zvýšit tvoji citlivost uvnitř, a tak můžeš (znovu nebo poprvé) objevit svou “schopnost” mít orgasmus… pokud to mně i sobě dovolíš…

 • jsem přínosem při úniku moči, menstruačních potížích, při hojení po porodu;

 • umím posílit celý reprodukční systém, a tak mohu být důležitým pomocníkem na tvojí cestě za miminkem;

 • umím pomoci zmírnit vaginální suchost, neboť stimuluji Bartoliniho žlázu uvnitř pochvy, která se podílí na produkci sekretu;

 • je toho mnoho, co umím;

 

JAKÝM ZPŮSOBEM MĚ LZE POUŽÍT?

 • můžeš mě přikládat na pupík, podbřišek, solární, srdeční i krční čakru;

 • můžeš mě jen držet ve své dlani a propojit se se mnou “řečí beze slov”;

 • můžeš mě použít jako akupresurní či masážní pomůcku na reflexní body či bolavá místa;

 • můžeš si mě zavést do své Yoni… až budeš připravená, poznáš to… prostě budeš vědět… (na dobu, jaká ti bude příjemná… vše je na Tobě…)… vkládej mě, prosím, s důvěrou ve mě a v největší laskavosti k sobě… zahřát v dlaních, propojit se se mnou, širším koncem (můžeš i obráceně, pokud to tak cítíš) přiložit k pochvě a krouživým pohybem počkat, až “vklouznu” dovnitř… můžeš si vzít na pomoc také kokosový či jiný jemný přírodní olej…

 

JAK MĚ MŮŽEŠ VYNDAT?

Především si pamatuj, že vajíčko se nemůže dostat, kam nechceš a VŽDY SI NAJDE CESTU VEN… takže zachovej klid… dýchej… Pokud se mu v běžných pozicích nechce ven, můžeš ho v hlubokém podřepu s koleny od sebe zkrátka a dobře “snést”… pokud tě něco natolik stáhlo, že vajíčko stále zůstává uvnitř, prostě jdi dělat něco úplně jiného, přestaň tomu dávat pozornost, uč se dát tělu důvěru…

 

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ:

Omývej mě, prosím, vlažnou tekoucí vodou a v době Úplňku a Novoluní mě nech venku nabíjet přes noc. Můžeš mě také namočit na několik hodin do solného roztoku.

 

JEŠTĚ MÁM PRO TEBE DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ!

 • Nepoužívej mě místo léčby, pokud ji potřebuješ;

 • Nezaváděj mě při nemoci, bolestech, teplotách, krvácení, v akutních stavech, při menstruaci a v těhotenství;

 • měj na paměti, že je třeba nejen aktivovat, ale také RELAXOVAT! … a pokud máš pánevní dno stažené… ty jsi celá stažená … těžko “pouštíš” věci … pak si jen pokládej vajíčko na podbřišek, prohřívej okolí svými přiloženými dlaněmi, dýchej a nech věci, ať se dějí bez tvojí snahy, očekávání a “výkonu”…

S Láskou Tvoje YONI Vajíčko.

 

 

Meditace s příběhem

Čakrová Cesta

Tento prostor ještě čeká na úpravu…

V Zemi Draků

Tento prostor ještě čeká na úpravu…

Mimo Čas a Prostor

Tento prostor ještě čeká na úpravu…